/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/ПОРАДИ-БАТЬКАМ-В-ОРГАНІЗАЦІЇ-РОБОТИ-З-ФІЗИЧНОЇ.jpg

Запрошуємо батьків цікаво та з користю провести час разом з малюками. Разом робіть зарядку.

Я раджу розпочинати день із ранкової гімнастики. Вона зарядить ваш організм енергією навесь день, прискорить перехід від сну до активності, активізує циркуляцію крові в судинах, а отже,— органи і системи отримають більше кисню, підвищить імунітет, тонізує м’язову і нервову системи та покращить настрій.
Ранкову зарядку слід робити систематично як дорослим, так і дітям. Багато часу вона не забере. 10-15 хвилин— і ваш організм буде бадьорим, а настрій— піднесеним.
Прокинувшись вранці, подумайте, що цей день буде гарним і багатим на радісні події, подумки побажайте всім щастя, не кваплячись, встаньте з ліжка, вмийте обличчя, випийте склянку простої води і— на зарядку. Виконувати вправи потрібно на свіжому повітрі або з відкритим вікном.
Включаємо вправи на гнучкість, рухливі, дихальні, на всі групи м’язів зверху вниз. Починаємо з м’язів шиї, далі переходимо до м’язів плечей і рук, вправи для тулуба, і, нарешті, вправи для ніг. Кожну вправу повторюємо від 5 до 10 разів. Під час виконання вправ не забуваємо про правильне дихання. І якщо під час зарядки ви задихаєтесь, це означає, що вправи виробите неправильно. Не варто робити над собою ніяких зусиль і перетворювати зарядку на ранкові тренування. Мета її— пробудити організм від сну, підвищити загальний тонус організму.

Закінчити зарядку слід водними процедурами: душем чи вологим обтиранням. Вони допоможуть тримати тіло в чистоті і послужать надійним засобом загартування організму.

Веселі танцювальні вправи для дуже енергійних

Насправді в Мережі можна знайти багато прикладів вправ для занять з дітьми. Є навіть веселі танцювальні вправи для дуже енергійних, як на англомовному ютуб-каналі «GoNoodle | Get Moving»,та спокійніші на «Cosmic Kids Yoga». Головне – бажання.

/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/3e35f0ebdbec09fc372f48f59e495ac8.jpg

Руханки і фізкультхвилинки для дітей:
Малюки від природи володіють грацією та свободою тіла. Енергійні, рухливі, вони всю свою поведінку проявляють через рухи. Дорослі частенько заздрять малюкам, мовляв, скільки у тієї дитини енергії, постійно бігає, стрибає! Звідки стільки сил?
Чим менша за віком дитина, тим більше свободи й легкості в її тілі. Від самого народження всю інформацію про оточуючий світ дитина отримує через тілесні відчуття. На різних частинах тіла знаходяться зони, що «запам’ятовують» на все життя позитивний та негативний досвід спілкування зі світом. Недаремно вважається, що пам’ять тіла найміцніша.

/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/a8b14ba72a11bd101e4b19f55e1c25c0.jpg

ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ ДОШКІЛЬНИКІВ НА КАРАНТИНІ

Перебуваючи вдома на карантині, можна більше часу приділити дітям і навчити їх (та й себе) гарним звичкам.
Заняття фізичними вправами– одна з них.
Діти звикли багато рухатися – врешті-решт, це їм просто необхідно! Їм потрібно шуміти, бігати, стрибати і таке інше. Це можна робити як вдома, так і на вулиці.
Ось декілька ідей:
●Грайтеся в «Гарячу лаву»:розкидайте по підлозі диванні подушки й уявіть, що підлога – це потік розпеченої лави. Дитина може переповзати, переходити чи перестрибувати з подушки на подушку.

/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/b64b6d160ee6c9aa0ef2562ff4cb1eb6.jpg

●Використовуйте покривало як парашут(розкрийте покривало над головою, а потім повільно опустіть на підлогу). Граючись з немовлятами, накривайте та розкривайте їх простирадлом, граючись в «ку-ку».
●Використовуючи простирадла,ковдри, подушки, стільці і таке інше, побудуйте фортецю. Не поспішайте, нехай головними «будівельниками» будуть діти. Ваша фортеця не обов’язково має бути красивою, головне - безпечною!

/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/37606507c6efa21cb0aa0d5514cb44ec.jpg

●Зробіть «смугу перешкод»з меблів, подушок та іграшок.
● Грайтеся з ліхтариком: чи зможе дитина дострибнути до плями світла? Чи зможе вона дотягнутися до такої плями на стіні? Після таких вправ діти самі хочуть взяти ліхтарика до рук – звісно, не відмовляйтеся! Ліхтарики займають їх на доволі тривалий час.
●Грайтеся в «Мисливця за кольорами».Запропонуйте дитині знайти у помешканні три сині речі, скласти їх докупи, а потім повернути на місце. Повторюйте вправу з різними кольорами.

/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/8ce7103728796e1376d089971328ebfe.jpg

ФІКСІ-ЗАРЯДКА ЗІ ШПУЛЕЮ

МУЛЬТФІЛЬМ ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ОЧІ. ЯК ВАЖЛИВО БЕРЕГТИ ЗІР.

ВЕСЕЛІ ВПРАВИ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ ВСЬОГО ОРГАНІЗМУ ТА ЗМЕНШЕННЯ ВАГИ.

Пальчикова гімнастика

10 ВЕСЕЛИХ ВПРАВ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЩОБ СТАТИ СИЛЬНІШИМ!

ВПРАВИ З ГІМНАСТИЧНИМИ ПАЛИЦЯМИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПРАВИЛЬНОЇ ПОСТАВИ.

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА ВІД НЕЙРОПСИХОЛОГА. ІГРИ ТА ВПРАВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ УВАГИ.

ПРАВИЛЬНА ПОСТАВА МУЛЬТ-СЮЖЕТ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВПРАВАМИ.

/Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/6628a12eb49cc9727dbb7caad58b5647.jpg /Files/images/nstruktor_z_fzkulturi/8e08a1f2f8f5d11bef127983b6df23c4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 306

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.